משרד הבינוי
  תוכן העמודדלג על תוכן העמוד

  משרד הבינוי והשיכון – פרויקט סיוע בשכר דירה ומחיר למשתכן

  אלונים מקבוצת Mgroup (לשעבר קבוצת מגער) הינה הבחירה הראשונה של משרד הבינוי והשיכון בפרויקט סיוע בשכר דירה, מחיר למשתכן ומחיר מטרה. חברתנו אחראית על התהליך המלא מול האזרח – בדיקת זכאות על פי קריטריונים שנקבעו מראש על ידי משרד הבינוי, הפקת תעודת הזכאות ובמקרה של סיוע בשכר דירה – העברת התשלום לזכאי.


  אלונים מקבוצת Mgroup (לשעבר קבוצת מגער), סיוע לזכאי דיור בישראל משנת 2006

  אלונים מעמידה סטנדרטים חדשים בכל הנוגע לשירות לקוחות מול האזרח. חברתנו, שזכתה במקום הראשון על ידי משרד הבינוי והשיכון בפרמטרים של איכות, מספקת מענה מתקדם וכולל לאזרחים ולזכאים. פריסה ארצית – אלונים מציעה את מרכז השירות הגדול ביותר מבין החברות המשתתפות בפרויקט, ומפעילה 25 סניפים העומדים לרשות הזכאים לאורכה ולרוחבה של ישראל. בנוסף, בכל אחד מהסניפים פועלת מערכת הזמנת תורים מרחוק, המשפרת את חווית השירות וחוסכת זמן לאזרח.


  לאתר האינטרנט של אלונים >>


  • מוקד טלפוני מתקדם –אלונים מעמידה לרשות הזכאים מוקד טלפוני מתקדם המאפשר להם ליצור קשר עם נציגי החברה, לבדוק את זכאותם ואת סטאטוס הפניה שלהם.
  • שירותים מקוונים– אלונים מעמידה לציבור אפשרות לפנות באמצעות אתר מתקדם המאפשר לאזרח לבדוק בפשטות את זכאותו באמצעות כלים אינטראקטיביים ואף לבדוק את סטאטוס הפניה שלו. כמו כן, האתר מונגש, ומספק מענה בשלוש שפות – עברית, ערבית ורוסית.
  • שירות ומקצועיות – הניסיון העשיר של קבוצת Mgroup (לשעבר קבוצת מגער) בלמעלה מ- 100 רשויות מקומיות ברחבי הארץ מאפשר לה לקבוע סטנדרטים ייחודים של שירות ומקצועיות. אלונים מקבוצת Mgroup (לשעבר קבוצת מגער), אינה מתפשרת על חווית הלקוח ומספק לציבור מענה איכותי ונעים במטרה לסייע להגיע ליעד המבוקש – אם באמצעות אחד מסניפי קבלת הקהל, המוקד הטלפוני ועוד.


  עבור לתוכן העמוד