תשלומים ושירות לקוחות
  תוכן העמודדלג על תוכן העמוד

  מערכות גבייה וניהול מערך ההכנסות המוניציפאלי

  השאיפה לשירות לקוחות איכותי וניהול מערך תשלומים מתקדם ומדויק נמצאת כיום בליבת פעילותם של גופים מוניציפאליים ומוסדיים, המחויבים לדרישות החוק וערים לצפיות הצרכנים. קבוצת Mgroup (לשעבר קבוצת מגער), באמצעות חברת קבוצת Mgroup (לשעבר קבוצת מגער), מתמחה במתן מענה מקיף לגופים מוניציפאליים המעוניינים לספק ללקוחותיהם שירותי ניהול הכנסות וגבייה איכותי,  ובד בדד ליהנות מניהול מתקדם בתחומי הבילינג, תוך מיצוי מלא של פוטנציאל ההכנסות.
   

  למידע נוסף אודות חברת קבוצת Mgroup (לשעבר קבוצת מגער) >>


   

  לא נופלים בין הכיסאות

   

  בקבוצת Mgroup (לשעבר קבוצת מגער) אנו מתמחים במשך שנים בניהול ותפעול מערכות תשלומים שונות, מכירים את שרשרת ההליכים הנדרשת ויודעים לתת מענה טכנולוגי ואנושי לכל רשות או ארגון לפי צרכיהם.

   פיתוח ותפעול מחלקת הכנסות ותשלומים עירוניים – המחלקה מרכזת תחתיה את מגוון פעילויות הרשות בתחום הגביה הכולל תשלומי אזרחים בתחומים שונים – ארנונה, ביוב, היטלים, אגרות, חינוך וחוגים, שילוט, רווחה ועוד. פיתוח וניהול המחלקה על ידי קבוצת Mgroup (לשעבר קבוצת מגער) מתבסס על היכולות העיקריות של הקבוצה:
     

   • מערכות טכנולוגיות מתקדמות ואפליקציות – מערכות שפותחו של מחלקת הפיתוח והטכנולוגיה של קבוצת Mgroup (לשעבר קבוצת מגער). מאפשרים נקודות מגע חדשות ומתקדמות עם הלקוח. כמו כן, המערכות השונות מאפשרות למנהלי המחלקה ועובדיה ניהול ומעקב בזמן אמת, תוך שקיפות מלאה. בין התוכנות המתקדמות המשמשות את המחלקה – מערכת השקד לניהול תחומי אכיפה וגביה, מערכת ה-UMAX לניתוח נתוני קריאות מדי מים, אפליקציות סלולריות לשיפור השירות והקשר עם התושב, תוכנת Bill2Mail למשלוח חשבונות ללקוח ועוד.
    למידע נוסף על:
    - שקד, umax, אפליקציות דיגיטל ו-bill2mail


    למידע נוסף על שירותי מוקד >>

   תפעול וניהול מערך אכיפת תשלומים – מערך אכיפת התשלומים הינו נגזרת של מחלקת ההכנסות והתשלומים העירוניים. מערך זה מספק את מכלול הפתרונות הנדרשים בתחום האכיפה ביניהם תוכנה מתקדמת לאכיפה אפקטיבית, צוותי שטח, הפקה וחלוקה של הודעות, אכיפת תשלומים בשטח, איתורים וחקירות. כמו כן, ללקוחות קבוצת Mgroup (לשעבר קבוצת מגער) גישה מלאה לספרייה מקצועית של נהלים. כל צוותי קבוצת Mgroup (לשעבר קבוצת מגער) בתחום האכיפה מלווים על ידי אנשי מקצוע ומשפטנים, תוך קיום מלא של החוקים, התקנות ונהלי משרד הפנים. דגש רב מושם על תוצאות מיידיות ושמירה על אחוזי הצלחה גבוהים.
    

   פרויקטים מיוחדים למיצוי פוטנציאל הכנסות בארנונה והיטלים – יחידה היושבת אף היא תחת מחלקת הכנסות ותשלומים עירוניים, ויודעת לאתר פוטנציאל להרחבת בסיסי החיוב לגבייה. השירותים האמורים ניתנים ללא השקעה כספית מציד הרשות, כאשר שכר הטרחה נגזר כאחוזים מתוך התוספת אשר מסבה חברת קבוצת Mgroup (לשעבר קבוצת מגער) לרשות. פעילות היחידה כוללת:

   • ביצוע סקר ומדידת נכסים, אפיונם והצגתם במפות ממוחשבות
   • הכנת שומות מתוקנות בהתבסס על צו המסים והוראות החוק הנוגעות לעניין
   • ליווי מקצועי של הרשות המקומית בהליכים הכרוכים בתיקון השומות ובהגדלת החיוב
   • בדיקת חיובי ההיטלים מול מחלקת ההנדסה ואימות נתוני הגודל על פי הסקר

   השירות מתאים גם לרשויות אשר בהם מחלקת הגביה מנוהלת באופן עצמאי על ידי הרשות.

    

   למידע נוסף על שירות סקרים ובקרות של קבוצת Mgroup (לשעבר קבוצת מגער) >>  

   עבור לתוכן העמוד