פריוריטי במגזר המוניציפלי
  תוכן העמודדלג על תוכן העמוד

  PrioriCity במגזר המוניציפלי

  חברת PrioriCity הוקמה על ידי קבוצת מג.ע.ר וחברת Priority Software, מפתחת מערכת המידע והניהול Priority.

   
  חברת Priority Software הינה המשווקת הבלעדית של PrioriCity למגזר המוניציפלי, ומבוססת על תוכנת Priority הבינלאומית. התוכנה הייחודית המספקת מענה לרשויות מוניציפאליות, גופי סמך מטעמם ותאגידי מים, וכוללת מענה מקיף בתחומי הכספים, הבילינג ושירות הלקוחות – חיובי ארנונה, מים, היטלים ואגרות.
   

  החברה  פועלת כל העת לפתח ולשפר את מערכת ה- Priority תוך השענות על טכנולוגיה מתקדמת. צוות הפיתוח של החברה שומר כל העת על הדינאמיות הייחודית של המערכת, תוך מתן מענה ממוקד ואיכותי לכלל הצרכים המשתנים של לקוחותיה.
   

  במטרה ליעל את תהליך העבודה של מגוון לקוחות החברה, מתבצעת התקנה של חבילת שירות מספר פעמים בשנה לכלל הלקוחות, זאת על מנת לשמור על אחידות בגרסת העבודה של המשתמשים. בצורה כזאת נשמרת חווית משתמש אופטימאלית הן מבחינת משתמשי הקצה של המערכת והן מבחינת התושבים המקבלים מענה באמצעות תוכנת PrioriCity.
   

  על תוכנת PrioriCity
   

  מערכת PrioriCity הינה מערכת (Enterprise resource planning) יERP המספקת מערך פתרונות הוליסטי למגוון צרכי הלקוח במגזר המוניציפלי, תוך הקלה על התנהלות המשתמשים, מניעת טעויות וחסכון  בזמן עבודה יקר. יכולות אלה נשענות, בראש ובראשונה, על העובדה כי מדובר במערכת אינטגרטיבית, בעלת בסיס נתונים אחד. מגוון המודולים אותם מציעה המערכת מתקשרים ביניהם באופן קבוע, דבר המאפשר אחידות בעבודה ומונע טעויות או כפילויות. כמו כן, האופי האינטגרטיבי של המערכת חוסך זמן  באמצעות מגוון מנגנוני בקרה לשם שמירה על עקביות בתהליך העבודה במודולים השונים.
   

  מערכת ה- PrioriCity כוללת פתרונות CRM והיא משווקת בכ- 40 מדינות.


  למידע נוסף על שירותי Prioricity >>

  עבור לתוכן העמוד